Franchise Cafe Sistemimiz Nelerden Oluşur?

Kendi Hayatının CEO’su Ol..

Franchise cafe ağımıza katılarak,, kanıtlanmış bir iş planına yatırım yapacağınıza ve işinizi başarıya ulaştırmamıza yardımcı olacak uzmanlığa sahip bir ekip tarafından desteklenmekte olduğunuza dair güvenceye sahip olursunuz. Bu güvence, yatırım riskinizi aşağıya çektiği gibi, devam eden işletme hayatınızda gelişmeniz ve büyümeniz için kurgulanmış bir güvence yapısıdır.

sıradaki senin şehrin

Franchise Cafe

Franchise Cafe Sistemimiz Nelerden Oluşur?

London Cafe, standartlarını dünya kahve pazarının üzerinde tutmaktadır. Ancak bu şekilde, franchiseelarımızın,rakiplerinden daha fazla kazanabileceğini biliyoruz. Ürün geliştirme,arttırılmış ürün lezzetleri ve reçeteleri, lojistik kabiliyeti, gelişmeleri yakından takip eden mimari projeler, daha iyi hizmet, daha iyi marka her gün geliştirmek üzere üstünde durduğumuz konular.

Bağımsız yatırım yapan bir girişimci için, bunları takip etmek, gerek ekonomik gerekse operasyonel anlamda başlı başına bir yük olarak duracaktır. Ve belki geçen süreç içerisinde, bu yük taşınamayacak hale gelecektir. Franchise cafe sistemine dahil olmak, yalnızca bir markanın tabelasını kullanmak değildir. Franchise giriş bedeli’de sadece tabela kullanımı için ödenmemesi gereken bir bedeldir. İyi bir marka, franchise sistemine dahil ettiği girişimcilere, kendi kabiliyetlerini sonuna kadar kullanmalıdır. Franchise giriş bedelinin, gerçek maksadının bu olduğunu hissettirmelidir.

Franchise Cafe Sistemimizin Avantajları Nelerdir?

Sağlam Bir Endüstri

Kahve sektörü, her sene güçlenen ve büyüyen bir endüstridir. İngiliz Franchise Derneği adına Natwest ile birlikte yapılan 2015 araştırması, franchise cafe alan girişimcilerin % 97’sinin geçen yıl kârlılık bildirdiğini ve işletmelerin başarı oranlarının% 95.4 ile çok yüksek olduğunu ortaya koydu. London Cafe, sektördeki olumlu yönergeleri ile, sizi her geçen gün artan bu endüstrinin içine alıyor.

Destek Yapısı

London Cafe bayisi olmak, yani franchise cafe sistemine dahil olmak sizi deneyim, tavsiye ve satın alma gücü açısından geniş bir iş ağı grubunun parçası yapar. İşi yönlendiren uzmanlardan oluşan ekibe sahip olan merkezi bir HQ tarafından da yararlanacaksınız ve sahip olabileceğiniz soruları cevaplayacak tecrübe ve bilgi birikimine sahip olacaksınız. Merkez ofisteki deneyimli destek ekibi, İK, Hesap işleri, BT, teknik destek ve satış ve pazarlama gibi iş alanlarında uzman kişiler ile hareket eder. Kendi başınıza bir yer açsaydınız, bunlar satın almak zorunda olduğunuz tüm hizmetler.

Eğitim

“Yeni bir yatırım yaparken, tecrübe tam yanınız da”

Franchise cafe sistemimizin temelini eğitim oluşturur. Açılış öncesi eğitim ve devam eden eğitim programları uygular. Ürün lezzetleri, servis kalitesi, yazılım, hijyen vb bir çok alanda, uzman ekibi tarafından eğitim sunmaktadır. Yeni bir sektöre adım atmak için fırsat buluyorsunuz. Siz bu fırsattan güvenle faydalanın diye, ihtiyacınız olan tecrübeyi, hazır paket halinde size sunuyoruz.

franchising cafe

Franchise Cafe Pazarı Ne Durumda?

Kanıtlanmış Potansiyel

Ülkemiz de 100 kişiden 78’inin tükettiği kahve sektörüne adım atmanızı sağlıyoruz. Önümüzdeki 5 yıl içerisinde franchise cafe’ler pazarda 1 milyar TL’lik bir hacim oluşturacak. Günlük 17,7 milyon fincan kahve tüketen Türkiye pazarına, güvenle girmenizi sağlıyoruz.

Güçlü Marka Varlığı

London Cafe, markayı güçlendirecek kampanyalar üretmeye adamış merkezi bir Pazarlama ve Satış ekibi bulundurmaktadır. Bu ekip, markanın dijital platformalar başta olmak üzere, kampanyalarını ve marka değerini arttırmak için bulunmaktadır. Bünyesinde, web master, sosyal medya uzmanı, grafik tasarımcı ve metin yazarı gibi çalışma arkadaşları bulunduran bir firmayız. Bu sayede, franchise cafe sahipleri olarak sizler, büyük ölçekli pazarlama kampanyalarının planlanmasından endişelenmeden yüksek bir görünürlük seviyesi kazanmaya hemen başlayacaksınız.

franchising cafe

Bu yazıya oy verin :
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
2018-11-23T18:46:46+00:00