Franchise Adaylarımız Hakkında
Şimdi Senin Zamanın!

Franchise cafe sistemi adayları mutlaka girişimci bir ruh ve başarma arzusuna sahip, insan yönetimi ve finansal yönetim becerileri gelişmeye açık, yüksek motivasyon sahibi, başarılı olabilmek için güçlü bir arzuya sahip olmalıdırlar.

london-cafe-form-yazi

Franchise Adaylarımız Hakkında

Franchise cafe sistemi adayları mutlaka girişimci bir ruh ve başarma arzusuna sahip, insan yönetimi ve finansal yönetim becerileri gelişmeye açık, yüksek motivasyon sahibi, başarılı olabilmek için güçlü bir arzuya sahip olmalıdırlar. Kendilerini ve ekiplerini motive edebilmeli, Franchise cafe sisteminin duruşu ve kitlesi konusunda hakim olmalı ve ona göre hareket etmelidirler. Yatırım için ihtiyaç duyulan, finansal yeterliliğe de sahip olmaları gerekmektedir.

Franchise cafe sistemimiz, kanıtlanmış bir iş modeli, kapsamlı eğitim ve işletme yeteneklerinizi geliştirmenize yardımcı olmak için sürekli destek sunacak; dolayısıyla masaya getirmeniz gereken şey doğru tutum ve yetenek olacaktır. Franchise cafe sistemimize dahil olmak isteyen girişimcilerden beklediklerimiz; müşteri hizmetleri memnuniyeti, iyi iletişim becerileri, güçlü bir bağlılık, çok çalışma arzusu ile birlikte, size sunulan iş modelini uygulamak, yenilikleri takip etmek, proaktif ve istekli olmak. Her bayimizin, ” marka için büyük elçi olduğu gerçeğini asla gözden kaçırmamanızı istiyoruz ” bu nedenle, markanın itibarını korumak için yeni işinize ve kendinize bağlı olmanız gerek sizin gerekse marka için oldukça önemlidir.  Bunları biraz açmak gerekirse;

Yüksek Motivasyon Sahibi Olmak

Franchise cafe sistemi adaylarımız yüksek motivasyona sahip olmalı ve başarılı olabilmek için güçlü bir arzuya ve tutkuya sahip olmalıdırlar

Öğretici Olmak

Hızlı bir öğrenci olmalı ve becerilerini ve bilgilerini personellerine aktara bilmelidirler.

Heyecanlı Olmak

Sürekli heyecan ile çalışmalı, güven ile hareket etmelidirler..

Merkez İle İyi İletişim İçinde Olmak

Markanın, duruşu ve kitlesi konusunda hakim olmalı ve ona göre hareket etmelidirler.

Harekete Geçirici Olmak

Kendilerini ve ekiplerini motive edebilmelidirler.

Sürekliliği Sağlayacak İsteğe Sahip Olmak

Franchise cafe sistemi,  iyi iletişim becerilerine sahip, sistemine güçlü bir şekilde bağlı, sunulan iş modelini uygulayabilecek, yenilikleri takip eden, ve istekli adaylar ile sürdürülebilir.

Bu yazıya oy verin :
[Toplam: 2 Ortalama: 5]