FRANCHISE Sistemi Sizin İçin Uygun mu?

FRANCHISE Sistemi Sizin İçin Uygun mu?

Sistemimiz, kanıtlanmış bir iş modeli, kapsamlı eğitim ve işletme yeteneklerinizi geliştirmenize yardımcı olmak için sürekli destek sunacak; dolayısıyla masaya getirmeniz gereken şey doğru tutum ve yetenek olacaktır. Franchise cafe sistemimize dahil olmak isteyen girişimcilerden beklediklerimiz; müşteri hizmetleri memnuniyeti, iyi iletişim becerileri, güçlü bir bağlılık, çok çalışma arzusu ile birlikte, size sunulan iş modelini uygulamak, yenilikleri takip etmek, proaktif ve istekli olmak. Her bayimizin, ” marka için büyükelçi olduğu gerçeğini asla gözden kaçırmamanızı istiyoruz ” bu nedenle, markanın itibarını korumak için yeni işinize ve kendinize bağlı olmanız gerek sizin gerekse marka için oldukça önemlidir.  Bunları biraz açmak gerekirse;

Franchise cafe  adaylarımız yüksek motivasyona sahip olmalı ve başarılı olabilmek için güçlü bir arzuya ve tutkuya sahip olmalıdırlar.

Hızlı bir öğrenci olmalı ve becerilerini ve bilgilerini personellerine aktarma konusunda sabırlı bir öğretici olmalıdırlar.

Sürekli heyecan ile çalışmalı, güven ile hareket etmelidirler.

Harekete geçirici ve enerji takibi yapabilmelidirler.

Markanın, duruşu ve kitlesi konusunda hâkim olmalı ve ona göre hareket etmelidirler.

Sürekliliği sağlayabilecek isteğe sahip olmalıdırlar.

Franchise Cafe  Almadan Önce Kendinize Sormanız Gereken Sorular

Fiziksel Durum

Cafe franchise sisteminde, mesai 09:00-18:00’den fazladır. Uzun saatler harcamanız ve gerekirse hafta sonları çalışmanız gerekecektir. Sağlıklı değilseniz veya performansınızı etkileyebilecek bir hastalığınız varsa franchise sistemi sizin için olmayabilir.

Yatırım Bütçe Riski

Yapacağınız yatırımı öz sermayenizle yapmalısınız. Yeterli öz sermaye sahibi değilseniz, doğru bir ortakla, riski bölüşmelisiniz. Ancak kredilendirme kuruluşları ile, yatırımın tamamını kredi veya borçlanma usulü yapmanız durumunda cafe franchise sistemimize dahil olmanıza onayı vermiyoruz.

Can Suyu

Yeni işlerin ilk aylarında, yatırımınız destek isteyebilir. Yatırımı yaptıktan sonra, eliniz de bir miktar varlığınız kalıyor mu?

Risk Analizi

Yeni bir girişim aşamasındayken, normalden biraz daha fazla ile desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Onlardan endişelerini listelemelerini istemek bir fikir olabilir.

Aile Desteği

Bu aksamalar, birkaç kaçırılmış yemekten fazla olabilir. Yatırım fikrinizi eşiniz ve aile bireylerinizle tamamen tartışmalısınız. Eşinizin, yalnızca sizi mutlu etmek için fikirlerinizle birlikte olmadığından emin olun; aile huzuru ve desteği içerisindeki bir yatırımcı, sadece işinde ki başarıya odaklanmış olur.

Daha Fazla Mesai

İşletmeyle ilgili tüm kararlarınızdan siz sorumlu olursunuz. Bu nedenle bu sorumluluğu, daha fazla mesai harcayarak uygulatabilir, kontrol edebilirsiniz.

Merkezi Sistem

İşletmeye nasıl geliştireceğiniz konusunda birlikte kararlar veriyoruz. Ancak nihai kontrolü elimizde bulunduruyoruz. İşletme akışı, açılış kapanış saatleri, hijyen ve sanitasyon programlarımıza sadık olmanız gerekiyor.

Hazır mısınız ?

Dinamik, sabırlı ve çözüm odaklı olmanız gerekmektedir. Kendiniz de bu özellikleri bulabiliyor musunuz? Bütün bu değerlendirmelerden sonra, finansal yeterlilik durumunuzu gözden geçirmenizi istiyoruz. Hazırsanız, başvuru yapabilirsiniz.

2023-09-05T13:45:33+03:00

Başlık

Go to Top