page_title_bg

Hakkımızda.

page_title_bg

Hakkımızda.

Teşekkür Ederiz!

London Cafe markasını, uzun yıllar kahve üretimi yapan ve franchise sektöründeki başarılı işlerin altında imzası bulunan bir ekip tarafından yönetiyoruz. Bu tecrübeyi, güven ve şeffaflık temeline oturtarak, sizlere saygın ve karlı bir sektöre yatırım yapma fırsatı sunuyor ve uzun yıllar sürecek bir iş ortaklığının planlaması yapıyoruz.

Birlikte Kazanacağız.

Yalnızca mükemmel kahveyi sunmaktan daha fazlasını yapmak için varız. En iyi, en kaliteli ürün ve hizmetleri sunmak için çok çaba sarf ediyoruz. Ve yaptığımız her işte, lider olmak için çalışıyoruz. Bu süreç içerisinde siz değerli yatırımcı adaylarımız, karlı bir yatırım yaparken, bu başarı hikâyesinin bir parçası olacaksınız.

Sistemimiz Hakkında

London Cafe, franchising operasyonu olarak kurulmuştur. Açılmış şubelerin tamamı franchise’lara ait olup, açılacak şubelerde franchise olacaktır. Sistemimiz devredilebilir olma özelliği taşır. Devredilebilir olmadan kast, bilgi ve reçetelerin, eğitim ve denetim ile yatırımcıya eşit oranda aktarılabilir olmasını kapsar. Yeni franchise sahiplerinin, sisteme dahil olurken, endüstride daha önce tecrübe kazanması için herhangi bir gerekliliğe ihtiyaç duymaması gerekir.

Konsept Hakkında

Sıcak samimi ve şık olmak üzerine kurguluyuz. Modern ve yenilikçi çizgilerimizle, markanın ruhunu yansıtan, sizler için konfor, samimiyet ve sıcaklık sağlayan, ekibimiz için ise; en iyi hizmeti sunabilecekleri alanlar yarattık.

Minimum 100 m2 kapalı alan, minimum 50 m2 açık alan, 6m cephe ve rakiplerimize mümkün olduğunca yakın noktalarda ki dükkanları tercih ediyoruz.

Projenizin uygulama listesi detaylı bir şekilde sizlere verilecektir. Marka, model, ürün kodları bu listenin içinde bulunacaktır. Bayi adayı, şehrinde veya bulunduğu bölgede daha uygun satın alma yapabileceğine inanıyorsa, projeye sadık kalmak kaydıyla, uygulamayı üstlenebilir. Ancak bu uygulama, yalnızca inşaat kısmını kapsar (zemin, tavan, duvar işleri, mekanik, teknik ve elektrik işleri, sıhhi tesisat, sabit mobilya, pergola vb). Endüstriyel ekipman, hareketli mobilya, adisyon yazılım ve diğer gereksinimler merkezden istenecektir. Sürecin, denetim, yönetim ve açılış onayı mimarlarımız tarafından verilecektir.

Ürünlerimiz Ve Servis Hakkında

Menümüz, günün her saatine uygun ve yoğun gün boyunca enerji sağlayacak lezzetli ürünlerle doludur. Harika kokan kahveler sunmak için, en iyi Arabica kahve çekirdeklerine ulaşıyoruz. Kahve ustalarımız, yüksek kalitemizi korumak için, yüzlerce tadım çalışması gerçekleştiriyor.

Alternatif damak tatlarına uygun, enerji dolu yiyeceklerimiz yüksek standartlardaki ham maddelerden ve işinin ehli şeflerimiz tarafından hazırlanarak sunulur. Uluslararası gıda güvenliği başta olmak üzere, üstün gereksinimler sağlayan onlarca sertifikaya sahip yiyeceklerimiz, bu inanılmaz lezzetleri, yüksek hijyen ile sunar.