London Cafe Bayilik Şartları Nelerdir?
London Cafe Bayilik 2019 Fırsatları

Şimdi Senin Zamanın!

Hem yüksek marka değeri bir kafeye sahip olup, hem de yüksek kazanç ve prestije de sahip olmak istiyorsan… Seni bekliyoruz!

Hazırsan, London Cafe markasının sunduğu franchise fırsatlarını incele!

Başlangıç

Yetkili Firma Kimdir?

Yetkili Firma
Authorized Franchisor for Turkey :

Yakışır Medya Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi
Vergi Dairesi : Karşıyaka
Vergi Numarası : 160 070 24 16

Firmaya Ait İşletme Sayısı 2018 
Company Own Stores :
0
Franchise Adedi 2019 
Number of  Franchised Stores :
8
Firmaya Ait İşletme Hedefi 2020 
Targeted Company Stores :
0
Franchise Hedefi 2020
Targeted Franchised Stores :
30

Sisteminiz, Ürün ve Servis Tipiniz ?

Sisteminiz Hakkında
Own Comments on System :
Markamız % 100 franchising operasyonudur. Açılmış şubelerin tamamı bayilerimize ait olup, açılacak olan şubelerimiz de  bayilerimize ait olacaktır. Merkez olarak, hedefleri, yeniliği, eğitimi, denetlemeyi, üretimi ve kaliteyi rekabetçi şartlarda almayı yönetiriz.
Servis Tipi
Service Type :
Self servis ve masaya servis sistemlerini uyguluyoruz. Bulunduğumuz bölgenin tüketici davranışlarına göre, ikisini bir arada da uygulayabiliyoruz.
Ürün Grupları 
Product Group :
Dünya kahveleri, yaprak çaylar, milkshakeler, smoothieler, frozenlar, tostlar, gurme sandviçler, unlu mamuller, pastalar, tatlılar ve sezonluk ürün grupları.

Konum, İşyeri ve Adaylar Hakkında

Hedef Bölge ( Target Franchisee Area )

Türkiye’nin her noktası, eşit hedef alanlarımız içerisinde. Doğru şahıs ve şirketlere, Türkiye’nin en doğusundan en batısına bayilikler vermeye devam edeceğiz.  Yurt dışında ise master franchiselarımız ile büyüme operasyonlarımız devam ediyoruz.

Uygun Yatırım Alanları ( Suitable Investment Areas )

100,000 ve üzeri nüfusa sahip il ve ilçeler kahve bayilikleri için uygundur. Bu nüfus trafiğini barındıran noktalardaki, AVM’ler, şehrin popüler ve kalabalık caddeleri, yeni yerleşim bölgeleri ( Site ve konut projelerinin yoğunlaştığı alanlar ) hedef bölgeniz olmalıdır.

Aranan İşyeri Özellikleri ( Site Selection Criteria )

Minimum 100 m2 kapalı alan, minimum 50 m2 açık alan, 6m cephe ve rakiplerimize mümkün olduğunca yakın noktalarda ki dükkanları tercih ediyoruz.

Franchise Adaylarında Aranan Özellikler ( Required Franchisee Profile )

Yüksek motivasyon sahibi olmak, iddialı çalışkan ve iyi iletişim becerilerine sahip,  heyecanlı olmak, harekete geçirici olmak, öğrenmeye açık olmak, öğretici olmak, merkez ile iyi iletişim için de olmak, sürekliliği sağlayacak isteğe sahip olmak, yatırım gücüne sahip olmak.

Ürünler, Ödemeler ve Verilen Destekler Hakkında

Ürünlerin Tamamı Merkezden Mi Geliyor ? ( Are Products Coming From Headquarters ? )

Evet. Kahve bayilik sisteminde, şubelerde lezzet bütünlüğü sağlamak ve ideal cost maliyetini yakalayabilmek için zaten böyle bir sistem gerekli. Yiyecek grubunda bulunan tüm ürünler hazır ve süslenmiş bir şekilde gelir. Sistemimizin usta ihtiyacı yoktur. Yada yiyecek ürünleri için dışarıdan satın alma ihtiyacı da yoktur. Stok sayılı ürünler gelir, stok sayılı çıkışlar olur. Menümüzde bulunan bütün içeceklerin ham maddeleri tarafımızdan gönderilir. Bu ürünlerin kullanım ölçüleri gram – oran – pompa ve diğer değerlerde ayrıntılı reçeteler ile sizlere sunulur. Baristalarımız açılış öncesi reçete eğitimleri alırlar.

Merkezi Ödeme Sistemi ( Central Payment System )

Merkeze yapılacak ürün ve hizmet ödemelerinin tamamı peşin olarak gerçekleşir. Ödemeyi, online ödeme, hesaba eft / havale veya kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Verilen Destekler ( Support Provided )

 • Yer Seçimi Desteği
 • Lokasyon Analizi
 • Mimari Proje
 • Bölge Koruma
 • Açılış Öncesi Eğitim ( Sistem ve Ürün Eğitimleri )
 • İşletme ve İş Geliştirme Kitapçığı
 • Hijyen ve Sanitasyon Kitapçığı
 • Ürün Reçeteleri Kitapçığı
 • Gıda ve Sarf Malzeme Temini
 • Pazarlama
 • Sürekli Eğitim destekleri de bu bedel kapsamındadır.

Mimari Projede Uygulama Desteği ( Support on Architecture Projects )

Projenizin uygulama listesi detaylı bir şekilde sizlere verilecektir. Marka, model, ürün kodları bu listenin içinde bulunacaktır. Bayi adayı, şehrinde veya bulunduğu bölgede daha uygun satın alma yapabileceğine inanıyorsa, projeye sadık kalmak kaydıyla, uygulamayı üstlenebilir.  Ancak bu uygulama, yalnızca inşaat kısmını kapsar (zemin, tavan, duvar işleri, mekanik, teknik ve elektrik işleri, sıhhi tesisat, sabit mobilya, pergola vb). Endüstriyel ekipman, hareketli mobilya, adisyon yazılım ve diğer gereksinimler merkezden istenecektir. Sürecin, denetim,yönetim ve açılış onayı mimarlarımız tarafından verilecektir.

Franchise Şartları ve Karlılık

Franchise Giriş Bedeli ( Franchise Inital Fee )

Franchise Giriş Bedeli 60,000 TL + KDV’dir. ( Altmışbin + KDV’dir. )

Ortalama İşletme Yatırım Sermayesi ( Required Start-up Capital )

Minimum 150 m2’ye ihtiyaç duyulmaktadır. Yaklaşık m2 yatırım maliyeti 600 € + KDV’dir. ( Altıyüz Euro + KDV’dir. )

Reklam Katılım Payı ( Advertising Fee )

Reklam katılım payı almıyoruz. Bayilerimizin reklam çalışmaları, kendi bünyemizdeki reklam departmanı ile yönetiyoruz.

Franchise Kullanım Bedeli ( Ongoing Royalty Fee )

Ciro üzerinden %3 + KDV’dir.

Karlılık, Gıda Maliyeti ( Profitabilitiy and Food Cost )

Cost maliyeti ( malzeme maliyeti ) %25′ dir. İşyeri kira giderleri, sair giderler, personel maliyetleri,  yaklaşık %45’dir. Net karınız yaklaşık %30’dur.

Yatırım Geri Dönüş Süresi ( Return on Investment )

Yatırımınızın geri dönüş süresi ortalama 18 – 24 ay arasındadır.

Şube Yönetimi ve Kazancının Önemi

London Cafe, bayilerine, kanıtlanmış bir iş modeli, kapsamlı eğitim ve işletme yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olmak için devam eden destek sunacak; dolayısıyla masaya getirmeniz gereken şey doğru tutum ve yetenek olacaktır.Her bayimizin, “marka için büyükelçi” olduğu gerçeği ile her noktayı aynı özen ile destekliyoruzBizim, London Cafe markasını riske edecek aynı zaman da bize inanan birinin sermayesini riske edecek bir özgürlüğümüz yok ! Eğer siz de  kazanmaya hazırsanız, karşılaşacağınız en doğru markayız. Marka karmaşasında yanlış yönlenmek, umduğunuz sonuçları size vermeyebilir, unutmayın ki ; “ doğru başlamazsanız, doğru bitiremezsiniz “

Franchise Başvuru

Bende London Cafe bayisi olup, kendi işimin patronu olmak istiyorum. Nereden Başlamalıyım ?

Prestij ile kazancı birlikte hissedeceğiniz, London Cafe ailesine hoş geldiniz. Bulunduğuz şehire, seçkin ve tanınan bir yer kazandırmanın yanı sıra, geliştireceğiniz sosyal çevreniz ile keyifli bir kazanç süresine başlıyorsunuz. Bizi hemen 0538 0 828 828’den arayabilirsiniz. Veya yukarıdaki franchising formunu doldurun, biz sizi arayalım.

Etiketler : cafe bayilik, cafe bayilikleri, cafe bayilik alma, cafe bayilik veren firmalar, bayilik veren cafeler, bayilik veren cafe bistro, cafe açma maliyeti, franchise veren cafeler, kahve bayilik, kahve dükkanı bayilik, franchising cafe, franchising veren cafeler, franchise veren cafeler

Bu yazıya oy verin :
[Toplam: 15 Ortalama: 3.3]
2019-08-05T13:41:49+00:00