Değerli İş İnsanları ve Girişimciler

Sizin için çalışmak, birlikte kazanmak, biz olmak temel prensibimiz. Biliyoruz ki; bizlerin ” London Cafe markasını riske edecek, bize inanan birinin de sermayesini riske edecek bir özgürlüğümüz yok !

Bir marka, bir logonun ötesine geçer, hikayesini yazar

Bir marka bir logonun ötesine geçer. Şirket değerlerinden müşterinin tecrübesine kadar bir işle ilgili her şeyi kapsar. Sonuçta, bir marka müşterilerine söz veri ve hikayesi olmayan bir işletmenin başarılı olmayacağı gerçeğini bilir. Cafe bayiliği almak, bir hikayenin parçası olmaktır ve parçası olacağınız hikayeyi iyi analiz etmeniz gerekir.

London Cafe Franchising Operasyonu Olarak Kurulmuştur

London Cafe ailesine katılarak, zor olan bir çok işin üstesinden gelerek sektöre güvenle girersiniz. Sistemimiz devredilebilir olma özelliği taşır. Devredilebilir olmadan kast, bilgi ve reçetelerin, eğitim ve denetim ile yatırımcıya eşit oranda aktarılabilir olmasını kapsar.  Yeni franchise sahiplerinin, franchise sisteminde endüstride daha önce tecrübe kazanması için herhangi bir gerekliliğe ihtiyaç duymaması gerekir.  Markamız, franchising operasyonu olarak kurulmuştur. Açılmış şubelerin tamamı franchise’lara ait olup, açılacak şubelerde franchise olacaktır. İşletmecilerin markaya kattıkları ve katacakları değer her zaman önemli olacaktır.

Başarı İçin Yenilikçi Fikir ve Konsepte Sahip Olmak

Dünya ticaretinde petrolden sonra 2. büyük pazar olan kahve sektörü, Türkiye’de yerli ve yabancı markaların franchising vermesi ile büyümesini gerçekleştiriyor. Ancak, bir birine tıpa tıp benzer konseptler, başarılı şube sayısının oluşmasına engel oluyor. Pazarın büyüklüğüne rağmen, başarı için yenilikçi fikir ve konsepte sahip olmak en önemli gereklilik. Beceri ve tecrübe, cafe bayiliği için en önemli gerekliliklerden biri olarak düşünülür. Oysa franchise sisteminde, franchise alanın işlerini yürütmek konusunda tecrübeli olması yeterli olmalıdır. Gerekli olan tüm beceri ve tecrübe, marka tarafından aktarılabilir olmalıdır. Ancak, bu konu işletme tecrübesine sahip yatırımcıların, tecrübelerinin hiç bir anlam taşımadığı anlamına gelmemeli.

Yönetiyoruz, organize oluyoruz, organize ediyoruz, yönetiyoruz.

London Cafe markası, uzun yıllar kahve ve franchising sektöründeki başarılı işlerin altında imzası bulunan bir ekip tarafından yönetiliyor. Üretim, tedarik, lojistik, eğitim ve denetim temel yatırım alanlarımız.

Her Bayimiz, Büyükelçimiz

Türkiye’nin her noktasından talepler alıyoruz ve her noktasına ulaşabilecek alt yapıya sahibiz. Bizim için bayimize kar getireceğine inandığımız her lokasyon, doğru lokasyondur. Bu nedenle, talepleri detaylı değerlendiriyor ve yalnızca kazanacağına inandığımız noktalara giriş yapıyoruz. Her şubenin bulunduğu yerde, markanın ta kendisi, her bayimizin de, ” marka için büyükelçi olduğu gerçeğini asla gözden kaçırmamanızı istiyoruz. “

Sizin İçin Çalışmak, Birlikte Kazanmak, Biz Olmak

Merkezi üretim sayesinde, şubelerimizde mutfak alanları olmadığı gibi, böyle bir yatırım ve ilgili usta personel ihtiyacı da duymuyoruz. Kontrol edilebilir kalite temelde yatan unsurdur. Bu nedenle, üretimin her aşamasının merkez tarafından yürütülmesi gerektiğini biliyoruz.
Değerli yatırımcı adayları; önümüzde ki yıllar markamızın Türkiye’de göstereceği başarıya ortak olmanız için biz kapılarımızı açtık. Sizin için çalışmak, birlikte kazanmak, biz olmak öncelikli prensibimiz.

Biliyoruz ki, bizlerin “London Cafe markasını riske edecek, bize inanan birinin de sermayesini riske edecek bir özgürlüğümüz yok.

Erhan YAKIŞIR

Bu yazıya oy verin :
[Toplam: 6 Ortalama: 4]
2019-07-19T10:19:05+00:00