Cafe Bayilik Sistemi Benim İçin Doğru mu ? | 2019

Büyüyen bu zincirin halkası olmak ister misin?

Cafe bayilik ( cafe bayilikleri ) herkes için uygun olmayabilir. Franchising aldığınızda bir başkasının sistemine sadık kalarak süreci ilerletmemiz gerekir. Bir ayna görüntüsü sergilemeniz gerekmektedir. Merkez tarafından elde edilen bilgi ve uzmanlığını yansıtarak işinize başlayacaksınız. Edindiğiniz hazır tecrübe ile, sistem geliştirme konusunda endişelenmenize gerek yok, London Cafe olarak biz sizin yerinize bunu yapıyoruz.

Peki merak edilen temel sorulardan birine gelelim; cafe bayilik sisteminde deneyim gerekli mi?

sıradaki senin şehrin

Başlangıç

Cafe Bayilik

Cafe Bayilik

Cafe bayilik ( cafe bayilikleri ) herkes için uygun olmayabilir. Franchising aldığınızda bir başkasının sistemine sadık kalarak süreci ilerletmemiz gerekir. Bir ayna görüntüsü sergilemeniz gerekmektedir. Merkez tarafından elde edilen bilgi ve uzmanlığını yansıtarak işinize başlayacaksınız. Edindiğiniz hazır tecrübe ile, sistem geliştirme konusunda endişelenmenize gerek yok, London Cafe olarak biz sizin yerinize bunu yapıyoruz. Ancak; cafe bayilik sisteminde yapılması gereken onlarca görev sizi bekliyor. Yönetmek, tanıtmak, pazarlamak ve satmak. Bütün bunlar her ne kadar cafe bayilik ( cafe bayilikleri ) veren sistem tarafından uygulama ekipmanlarıyla birlikte sizlere verilecek olsa da, uygulama da başlı başına ayrı bir özveri istiyor. Bu aşamada, cafe bayilik sistemi ile çalışmanızın doğru olup olmadığına bakabilirsiniz. Yazımızın son kısmında kişisel durumunuzu kendi kendinize değerlendire bilmenize yardımcı olacak testimize erişim imkanı sunuyoruz. Peki merak edilen temel sorulardan birine gelelim; cafe bayilik sisteminde deneyim gerekli mi?
cafe bayilik

Fırsatlar ve Beklentiler

Cafe Bayilik Sisteminde Neler Sunar Neler Bekleriz? | 2019

Cafe bayilik sistemimiz de , kanıtlanmış bir iş modeli, kapsamlı eğitim ve işletme yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olmak için devam eden destek sunacak; dolayısıyla masaya getirmeniz gereken şey doğru tutum ve yetenek olacaktır. Cafe bayilik almak isteyen girişimcilerden beklediklerimiz; müşteri hizmetleri memnuniyeti, iyi iletişim becerileri, güçlü bir bağlılık, çok çalışma arzusu ile birlikte, size sunulan iş modelini uygulamak, yenilikleri takip etmek, proaktif ve istekli olmak. Her bayimizin, ” marka için büyük elçi olduğu gerçeğini asla gözden kaçırmamanızı istiyoruz ” bu nedenle, markanın itibarını korumak için yeni işinize ve kendinize bağlı olmanız gerek sizin gerekse marka için oldukça önemlidir.

Franchisee adaylarımızdan beklediğimiz temel nitelikler nelerdir ? 

Cafe franchise adayları mutlaka girişimci bir ruh ve başarma arzusuna sahip, insan yönetimi ve finansal yönetim becerileri gelişmeye açık, yüksek motivasyon sahibi, başarılı olabilmek için güçlü bir arzuya sahip olmalıdırlar. Kendilerini ve ekiplerini motive edebilmeli, London Cafe markasının duruşu ve kitlesi konusunda hakim olmalı ve ona göre hareket etmelidirler. Cafe bayilik girişimi için ihtiyaç duyulan, finansal yeterliliğe de sahip olmaları gerekmektedir.
Cafe bayilikleri çok çekici bir iş kurma seçeneği olsa da, herkes için uygun olmayabilir. Hangi markanın sizin için uygun olduğunu düşünmeye başlamadan önce franchising sisteminin sizin için doğru olduğunu tespit etmeniz ve kesinlikle emin olmalısınız. Aşağıda, kendinize sorabileceğiniz soruların bir listesi bulunmaktadır. Bunları sormak başvurusu öncesi, size daha iyi bir bakış açısı sunacaktır.

Cafe Bayilik

Cafe Bayilik Sistemi İçin Kendinizi Değerlendirin? | 2019

Hangi fiziksel duruma sahipsiniz? İşinizi etkileyebilecek herhangi bir hastalığınız var mı ?

Cafe bayiliklerinde, mesai 09:00-18:00’den fazladır. Uzun saatler harcamanız ve gerekirse hafta sonları çalışmanız gerekecektir. Sağlıklı değilseniz veya performansınızı etkileyebilecek bir hastalığınız varsa franchising sizin için olmayabilir.

Yatırım bütçesini hangi risk altında alıyorsunuz ?

Yapacağınız yatırımı öz sermayenizle yapmanızı istiyoruz. Yeterli öz sermaye sahibi değilseniz,doğru bir ortakla, riski bölüşmenizi öneriyoruz. Ancak kredilendirme kuruluşları ile, yatırımın tamamını kredi veya borçlanma usulü yapmanız durumunda cafe bayilik ( cafe bayilikleri ) onayı vermiyoruz.

Ticari girişimin başlangıcında ihtiyaç olabilecek sermaye girişini karşılayabilir misiniz ?

Yeni işlerin ilk aylarında, yatırımınız destek isteyebilir. Yatırımı yaptıktan sonra, eliniz de bir miktar varlığınız kalıyor mu ?

Eşiniz ya da aileniz, yeni bir işletmeye başlamanın aile hayatındaki aksamalarından haberdar mı?

Bu aksamalar, birkaç kaçırılmış yemekten fazla olabilir. Yatırım fikrinizi eşiniz ve aile bireylerinizle tamamen tartışmalısınız. Eşinizin, yalnızca sizi mutlu etmek için fikirlerinizle birlikte olmadığından emin olun; aile huzuru ve desteği içerisindeki bir yatırımcı, sadece işinde ki başarıya odaklanmış olur.

Eşiniz veya aileniz girişiminize destek oluyor mu ?

Yeni bir girişim aşamasındayken, normalden biraz daha fazla ile desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Onlardan endişelerini listelemelerini istemek bir fikir olabilir.

Standart bir iş hayatında ki mesaiden daha fazlasını harcayacaksınız ? Buna ne kadar hazırsınız?

İşletmeyle ilgili tüm kararlarınızdan siz sorumlu olursunuz. Bu nedenle bu sorumluluğu, daha fazla mesai harcayarak uygulatabilir, kontrol edebilirsiniz.

Cafe bayilik sistemin de, işletmenizi nasıl çalıştıracağınız konusunda sıkı kurallar sunmaktayız, hazır mısınız?

İşletmeye nasıl geliştireceğiniz konusunda birlikte kararlar veriyoruz. Ancak nihai kontrolü elimizde bulunduruyoruz. İşletme akışı, açılış kapanış saatleri, hijyen ve sanitasyon programlarımıza sadık olmanız gerekiyor.

cafe bayilik

London Cafe işletmesini yönetebilecek, yetenek ve becerilere sahip olduğunuzu düşünüyor musunuz?

Dinamik, sabırlı ve çözüm odaklı olmanız gerekmektedir. Kendiniz de bu özellikleri bulabiliyorsanız, bizim için doğru adaysınız.

Bu yazıya oy verin :
[Toplam: 5 Ortalama: 4.2]
2018-12-05T16:54:35+00:00