Değerli İş Kadınları ve İş Adamları2018-04-06T12:28:12+00:00

london-cafe-erhan-yakisir

Değerli İş Kadınları ve İş Adamları

London Cafe girişimine ve sunduğumuz franchising cafe fırsatlarına gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. 2017 yılı itibariyle markamızın yatırım planlaması gerçekleştirdik. Kahve sektörü dünyayla eş zamanlı olarak Türkiye’de de büyüyor. Ancak pazarda franchise veren cafelerin, konsept ve ürün gamı benzerliği nedeniyle ayırt edilebilir marka sayısı oldukça az. Dünya ticaretinde petrolden sonra 2. büyük pazar olan kahve sektörü, Türkiye’de marka karmaşası arasında devam ediyor. Cafe açma maliyeti evrensel gerçeklerle değil, ilgili markaların inisiyatifiyle şekilleniyor. Bayilik veren cafeler için ise başarılı şube sayısından fazla, kötü tecrübe edinmiş bayi sayısı hızla artıyor.

“Lider yöneticiler boşlukları doldurmak için vardır” cümlesini markanın amacına entegre ederek, stratejimizi, tüketicilere lezzet, bayilere karlılık, pazarda ise boşluğu doldurmak için belirledik. London Cafe, franchising cafe operasyonu olarak kurulmuştur ve işletmecilerin markaya kattıkları ve katacakları değer her zaman önemli olacaktır. London Cafe markasını, yatırım yapılabilir seçkin marka kılan en önemli unsur, 4 ayaklı cafe bayilik iş prensibi modelidir. Bu prensipler; hedefler, rekabet yönetimi, lezzet oluşum süreci, bayi İlişkileri başlıklarını almıştır. London Cafe, başarı faktörlerinden biri de, bayilik girişimi aşamasında, girişimcileri ve yatırım noktalarını seçerken gösterdiğimiz özendir. Sürdürülebilir başarı ve toplam da ulaşılmış cafe franchise değeri için, nitelikli girişimciler ve doğru lokasyon seçimleri bizim için oldukça önemlidir.

London Cafe, kolay kurulum ile maliyeti düşürülmüş bir cafe franchise fırsatıdır. Ürün tasarımları keyif verirken, tedarik zinciri ile Türkiye’nin her noktasına ulaşabilecek alt yapıya sahibiz. Merkezi üretim sayesinde, şubelerimizde mutfak alanları olmadığı gibi, böyle bir yatırım ve ilgili usta personel ihtiyacı duymuyoruz. Franchising cafe sistemi için kontrol edilebilir kalite temelde yatan unsurdur. Bu nedenle üretimin her aşamasının merkez tarafından yürütülmesi gerektiğini biliyoruz. Değerli cafe franchise adayları ; önümüzde ki yıllar markamızın Türkiye’de göstereceği başarıya dahil olmanız için biz kapılarımızı açtık. Bu dosya, London Cafe Franchising sistemini ve sürecini daha yakından tanımanız amacıyla hazırlandı.

Peter Senge’nin dediği gibi; Bir araya gelmek başlangıçtır, bir arada durabilmek ilerlemedir, birlikte çalışmak başarıdır. Başarı arzusu içerisinde ki cafe franchise adaylarını, bir arada olmaya davet ediyoruz. London Cafe’ye gösterdiğiniz ilgi için tekrar teşekkür ederiz.

Yönetim Kurulu Başkanı / ERHAN YAKIŞIR

Önceki Sayfa