cafe-franchise-3Cafe franchise sisteminin duruşu ve kitlesi konusunda hakim olmalı ve ona göre hareket etmelidirler. Yatırım için ihtiyaç duyulan, finansal yeterliliğe de sahip olmaları gerekmektedir.

Cafe franchise sistemimiz, kanıtlanmış bir iş modeli, kapsamlı eğitim ve işletme yeteneklerinizi geliştirmenize yardımcı olmak için sürekli destek sunacak; dolayısıyla masaya getirmeniz gereken şey doğru tutum ve yetenek olacaktır. Cafe franchise sistemimize dahil olmak isteyen girişimcilerden beklediklerimiz; müşteri hizmetleri memnuniyeti, iyi iletişim becerileri, güçlü bir bağlılık, çok çalışma arzusu ile birlikte, size sunulan iş modelini uygulamak, yenilikleri takip etmek, proaktif ve istekli olmak. Her bayimizin, ” marka için büyük elçi olduğu gerçeğini asla gözden kaçırmamanızı istiyoruz ” bu nedenle, markanın itibarını korumak için yeni işinize ve kendinize bağlı olmanız gerek sizin gerekse marka için oldukça önemlidir.  Bunları biraz açmak gerekirse;

Yüksek Motivasyon Sahibi Olmak

Cafe franchise adaylarımız yüksek motivasyona sahip olmalı ve başarılı olabilmek için güçlü bir arzuya ve tutkuya sahip olmalıdırlar.

Heyecanlı Olmak

Sürekli heyecan ile çalışmalı, güven ile hareket etmelidirler.

Harekete Geçirici Olmak
Sürekli heyecan ile çalışmalı, güven ile hareket etmelidirler.

Öğretici Olmak

Hızlı bir öğrenci olmalı ve becerilerini ve bilgilerini personellerine aktara bilmelidirler.

Merkez İle İyi İletişim İçinde Olmak

Markanın, duruşu ve kitlesi konusunda hâkim olmalı ve ona göre hareket etmelidirler.

Sürekliliği Sağlayacak İsteğe Sahip Olmak
Cafe franchise sistemi, iyi iletişim becerilerine sahip, sistemine güçlü bir şekilde bağlı, sunulan iş modelini uygulayabilecek, yenilikleri takip eden, ve istekli adaylar ile sürdürülebilir.

1. Cafe franchise sisteminin yoğun temposuna hazır mısınız ? Hangi fiziksel duruma sahipsiniz ? Herhangi bir hastalığınız var mı ?

Cafe franchise sisteminde, mesai 09:00-18:00’den fazladır. Uzun saatler harcamanız ve gerekirse hafta sonları çalışmanız gerekecektir. Sağlıklı değilseniz veya performansınızı etkileyebilecek bir hastalığınız varsa franchise sistemi sizin için olmayabilir.

Bu yazıya oy verin :

[Toplam: 1 Ortalama: 5]

3. Ticari girişimin başlangıcında ihtiyaç olabilecek sermaye girişini karşılayabilir misiniz ?

Yeni işlerin ilk aylarında, yatırımınız destek isteyebilir. Yatırımı yaptıktan sonra, eliniz de bir miktar varlığınız kalıyor mu ?

Bu yazıya oy verin :

[Toplam: 1 Ortalama: 5]

5. Eşiniz ve/veya aileniz yeni bir işletmeye başlamanın aile hayatındaki aksamalarından haberdar mı ?

Bu aksamalar, birkaç kaçırılmış yemekten fazla olabilir. Yatırım fikrinizi eşiniz ve aile bireylerinizle tamamen tartışmalısınız. Eşinizin, yalnızca sizi mutlu etmek için fikirlerinizle birlikte olmadığından emin olun; aile huzuru ve desteği içerisindeki bir yatırımcı, sadece işinde ki başarıya odaklanmış olur.

Bu yazıya oy verin :

[Toplam: 1 Ortalama: 5]

7. Cafe franchise sistemimizde, işletmenizi nasıl çalıştıracağınız konusunda sıkı kurallar sunmaktayız. Hazır mısınız?

İşletmeye nasıl geliştireceğiniz konusunda birlikte kararlar veriyoruz. Ancak nihai kontrolü elimizde bulunduruyoruz. İşletme akışı, açılış kapanış saatleri, hijyen ve sanitasyon programlarımıza sadık olmanız gerekiyor.

Bu yazıya oy verin :

[Toplam: 1 Ortalama: 5]

2. Yatırım bütçesini hangi risk altında alıyorsunuz ?

Yapacağınız yatırımı öz sermayenizle yapmalısınız. Yeterli öz sermaye sahibi değilseniz, doğru bir ortakla, riski bölüşmelisiniz. Ancak kredilendirme kuruluşları ile, yatırımın tamamını kredi veya borçlanma usulü yapmanız durumunda cafe franchise sistemimize dahil olmanıza onayı vermiyoruz.

Bu yazıya oy verin :

[Toplam: 1 Ortalama: 5]

4. Eşiniz ve/veya aileniz girişiminize destek oluyor mu ?

Yeni bir girişim aşamasındayken, normalden biraz daha fazla ile desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Onlardan endişelerini listelemelerini istemek bir fikir olabilir.

Bu yazıya oy verin :

[Toplam: 1 Ortalama: 5]

6. Standart bir iş hayatında ki mesaiden daha fazlasını harcayacaksınız? Buna ne kadar hazırsınız?

İşletmeyle ilgili tüm kararlarınızdan siz sorumlu olursunuz. Bu nedenle bu sorumluluğu, daha fazla mesai harcayarak uygulatabilir, kontrol edebilirsiniz.

Bu yazıya oy verin :

[Toplam: 1 Ortalama: 5]

8. Cafe franchise sistemine bağlı işletme yönetecek, yetenek ve becerilere sahip olduğunuzu düşünüyor musunuz?

Dinamik, sabırlı ve çözüm odaklı olmanız gerekmektedir. Kendiniz de bu özellikleri bulabiliyor musunuz? Bütün bu değerlendirmelerden sonra, finansal yeterlilik durumunuzu gözden geçirmenizi istiyoruz. Hazırsanız, başvuru yapabilirsiniz.

Bayilik Başvuru ve SSS

Bu yazıya oy verin :

[Toplam: 1 Ortalama: 5]

london-cafe-form-yazi

Bu yazıya oy verin :
[Toplam: 1 Ortalama: 5]